2024. április 26, péntek - Ervin

2019. Január 31. 12:44, csütörtök | Helyi
Forrás: petofiszallas.hu

Jól haladnak a Petőfiszálláson épülő új óvoda munkálatai

Folyamatosan épül Petőfiszállás központjában az új 3 csoportszobás óvoda, jelenleg 50%-os állapotban van az építkezés.

A tervek szerint nyárig elkészülnek a munkálatok és év közepén sor kerülhet az épület átadására. A következő nevelési év 2019 szeptemberében már az új óvodában kezdődik.

Nagy előnye az új épületnek, hogy sokkal nyugodtabb, a vasúttól távol, biztonságosabb helyen található, mégis központi és jól megközelíthető helyen. Közvetlenül mellette helyezkedik el a játszótér, ami szintén nagy előny.

Az új óvoda fűtéstechnológiájaként úgynevezett "faelgázosító" rendszer kerül kiépítésre, melyre az önkormányzat már az idei évben felkészül. Az átköltözéssel járó feladatokra is folyamatosak az előkészületek.

Az önkormányzat köszöni a lakosság és a vállalkozók mindenkori támogatását, mely által az új óvoda még szebbé és felszereltebbé fog válni.

(Forrás: petofiszallas.hu / Nagy Tímea)

2024. Április 26. 13:44, péntek | Helyi

„Te szedd” akció!

2024. Április 25. 21:11, csütörtök | Helyi

105. születésnapját ünnepelte Erzsike néni

Kiskunfélegyháza legidősebb polgára betöltötte 95. életévét.

2024. Április 25. 19:54, csütörtök | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.

2024. Április 24. 14:04, szerda | Helyi

Gyermekrajzpályázatot hirdet a MÁV a balesetek megelőzése érdekében