2024. április 23, kedd - Béla

2020. Szeptember 15. 11:42, kedd | Helyi sport

Jogging sport sikerek a szentesi aquatlon versenyen

2020. szeptember 5-én került megrendezésre a szentesi meghívásos IV. Aquatlon verseny a Four Diamonds SE szervezésében.

A rendezvény célja volt az úszás, futás, triatlon és az öttusa sportág népszerűsítse, a versenyzők felkészültségének felmérése, sportkapcsolatok építése, illetve sportolási lehetőség minden korosztály számára, családok együtt versenyzése egy kellemes sportos nap együtt töltésével.

Az időjárás igen kedvező volt a versenyen, napsütéses szép időben úszhattak és futhattak a résztvevők, ahol Kiskunfélegyházát a Jogging Plus Sportegyesület 17 versenyzője képviselte.

Mindannyian sikeresen teljesítették a távokat kiváló eredményekkel, összesen 6 éremmel tértek haza.

Többen az első versenyükön vettek részt (Ficsór Tamara, Kovács Riana, Fábián Daniella, Fábián Johanna, Bánszki Ádám), ezért külön gratuláció illeti őket.
Felkészítő edző: Dinnyés-Kis Zsuzsanna, Gergely Péter, Németh László, Szentesi Szabolcs

A szülőknek köszönjük a sok támogatást és gratulálunk a versenyzőknek!

Eredmények részletesen korcsoportonként és nemenként:

Egyéni eredmények:

I. korcsoport (2014 és fiatalabbak) (25 m úszás – 200 m futás)
Ficsór Tamara 2. helyezett
Kovács Riana 5. helyezett

II. korcsoport (2013-2012) (50 m úszás – 400 m futás)

Ficsór Rebeka 2. helyezett
Endre Zille 9. helyezett
Fábián Daniella 10. helyezett

Szórád Kenéz 5. helyezett

III. korcsoport (2011-2010) (75 m úszás – 600 m futás)
Takács Luca 1. helyezett