2024. április 29, hétfő - Péter

2015. December 21. 11:34, hétfő | Helyi
Forrás: Adrienn

Jobb egyenes karácsonyra?

December 19-én (szombaton) került megrendezésre a “Karácsonyi Pofon Party” a Honvéd Sporttelepen. Minden ringbe lépő versenyző mikulás csomagot kapott függetlenül attól, hogy nyert-e vagy sem.

A verseny népszerűségét mi sem mutatja jobban a népes számban megjelent szurkolótábor hangereje és az, hogy 15 csapat közel 70 versenyzője lépett a ringbe. 20 félegyházi mérlegelt és közülük 11-en bokszoltak – tudtuk meg Varga István edzőtől, aki elégedetten nyilatkozott városunk sportolóiról. Kemény harcban küzdöttek meg a három menetes mérkőzéseken az ellenféllel és sok esetben meghozta a gyümölcsét a kemény edzés is. Akiknek nem sikerült győzniük, azok sem keseredtek el, mert tapasztalatokkal, egy tiszteletbeli éremmel és mikuláscsomaggal térhettek haza ők is.

A hárommenetes mérkőzések nyertesei:

• Mihály Lajos
  • Ajtai Martin
  • Mihály László
  • Rácz Dzsovanni
  • Makula Krisztián
  • Mátrai Klaudia
  • Gondi Péter
  • Provics Szilveszter
  • Rácz Alex
  • Sándor
  • Olivér
  • Kókai Martin

A legtechnikásabb játékosnak Gondi Péter bizonyult a mérkőzéseken, a legharciasabbnak pedig Provics Szilvesztert ítélték meg a bírók.