2024. április 29, hétfő - Péter

2017. Október 07. 12:00, szombat | Helyi
Forrás: proaktivdirekt.com

Járj könyvtárba!

8 ok, amiért már ma be kell iratkoznod!

A magyarok dicsérendő módon rákaptak a múzeumlátogatásra, azonban a könyvtári beiratkozások száma elenyésző maradt. De miért nem divatos manapság könyvtárba járni? Hiszen számos előnnyel járhat!

• A könyvtár mérhetetlen információ és számtalan történet szentélye, ahová bárki beléphet. (Egy jelképes tagsági díj ellenében.)
  • Az éves tagdíj nem fedezi egy-egy bestseller árát sem, így hihetetlen takarékos megoldás annak, aki szó szerint falja a könyveket.
  • Helytakarékos megoldás könyvmolyok számára, ha már nem fér el több kötet a saját polcokon.
  • Kényelmesen, az interneten keresztül is előjegyezheted a kiszemelt könyvet, sőt hosszabbítathatod a kölcsönzés idejét
  • Egy kis „átfutási idő” után rengeteg népszerű regény is kölcsönözhető, nem csak a régi klasszikusok találhatóak a jegyzékben.
  • Könnyedén megtalálhatod az aktuális hangulatodhoz passzoló művet, hiszen senki sem fog ferde szemmel nézni rád, ha a sorok között bele-beleolvasol a lapok közé.

• Amennyiben mégsem tetszik a kikölcsönzött könyv, nem kell azon gondolkodnod, hogy kinek add el, egyszerűen csak vidd vissza!

• Ha előre kiválasztott könyvért mész, nem tart tovább a művelet, mintha könyvesboltban vásárolnál. Viszont ráérősebb idődben jó móka a válogatás! Ennél több indok nem is nagyon kell a könyvtári tagság népszerűsítéséhez, de vigyázz teljesen rá lehet kapni a kölcsönzésre!

Címkék: könyvtár

2024. Április 28. 12:06, vasárnap | Helyi