2024. április 23, kedd - Béla

2019. Szeptember 21. 16:14, szombat | Helyi
Forrás: police.hu

Ittasan, kicserélt rendszámú autóval hajtott a ház sarkának

Sem az autó, sem a sofőrje nem volt alkalmas a közúti közlekedésre Kiskunfélegyházán.

Kiskunfélegyházán, az egyik Báthory utcai lakóház sarkának ütközött egy személyautóval 2019. július 20-án 19 óra 55 perc körül egy 25 éves férfi. A helyszínen alkalmazott alkoholszonda pozitív értéket mutatott. A kiskunfélegyházi rendőrök a rendszámot és az alvázszámot is ellenőrizték, mely során kiderült, hogy az autóhoz eredetileg egy másik hatósági jelzést adtak ki.

A rendszámokat és a forgalmi engedélyt 10 nappal korábban egy rendőri intézkedés során vonták be, mivel a járművet a forgalomból hivatalból kivonták. Ezeken felül az autó még kötelező felelősségbiztosítással sem rendelkezett.

A férfival szemben járművezetés ittas állapotban és egyedi azonosító jellel visszaélés miatt indult nyomozás.

Az ügyben folytatott nyomozást a kiskunfélegyházi rendőrök befejezték, és a keletkezett iratokat átadták az ügyészségnek.

Nyitófotó: police.hu

2024. Április 23. 16:25, kedd | Helyi

Növényvédelmi permetezés

Alkalmazásra kerülő permetezőszer: Cuproxat FW

2024. Április 23. 10:37, kedd | Helyi

Vonat és autó karambolozott Kiskunfélegyháza külterületén

A Csongrádi úti tanyák megállóhely közelében történt a baleset.

2024. Április 22. 14:46, hétfő | Helyi

Ma van a Föld Napja

2024-ben újra fókuszban a műanyagok a 34. magyar és az 54. világméretű Föld napján.

2024. Április 22. 14:17, hétfő | Helyi

Sokat árthat a jószándék is!

Ne vigyék haza a madárfiókákat és más állatkölyköket, őzgidákat, nyúl-, nyest- és mókuskölyköket, vadmalacokat! - kéri a Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület (MME).