2024. április 19, péntek - Emma

2013. Július 02. 10:10, kedd | Helyi sport
Forrás: Félegyházi Közlöny

Ismét nemzetközi vizeken a Jövő Bajnokai kosarasai

Kétnapos nemzetközi tornán szerepeltek Hódmezővásárhelyen, a Magyarország-Szerbia IPA Határon Átnyúló Együttműködési Program keretében a kiskunfélegyházi Jövő Bajnokai DSE 2001-es születésű fiú kosarasai. A hat magyar, három vajdasági és három erdélyi csapat 151 játékosa 22 mérkőzést játszott a torna során. A tizenkét együttes három négycsapatos csoportba került (mindegyikbe egy-egy vajdasági, erdélyi, magyar és vásárhelyi). A szombati mérkőzéseken a csoportokon belüli helyezéseket döntötték el.

Eredmények:
Jövő Bajnokai DSE – CNS DEVA (Románia) 78 : 16
Jövő Bajnokai DSE – KK Coka (Szerbia) 29 : 62
Az első nap alapján a Jövő Bajnokai a 4.- 6.helyért küzdhettek a másnapi helyosztókon.
Vasárnapi eredmények:
Jövő Bajnokai DSE – BC New Generation Timisoara (Románia) 36 : 50
Jövő Bajnokai DSE – Vásárhelyi Tornádók (Hódmezővásárhely) 56 : 51

A 12 csapatos nemzetközi tornát végül nagy csatában a SZEDEÁK-Domaszéki Kék Tigrisek csapata nyerte a szerbiai KK Coka és KK Kikinda előtt,a Jövő Bajnokai DSE kosarasai pedig az előkelő 5. helyen végeztek ezzel is igazolva méltó ellenfelei tudnak lenni külföldi csapatoknak is.

Simon Zoltán Jövő Bajnokai DSE – szakosztályvezető – edző

2024. Április 09. 16:16, kedd | Helyi sport

Áprilisi éremeső a Koppányoknál

2024. április 06-án a Kiskunfélegyházi Reptéren versenyeztek a Koppányok. A versenyt mely a 2024-es Sólyompróba sorozat 2. állomása volt, a KHTK Fénypárduc Íjász Szakosztálya szervezte.

2024. Április 09. 12:27, kedd | Helyi sport

Czakó Zoltán kijutott a Európa-Bajnokságra

Már biztosan megszerezte a válogatott mezt Czakó Zoltán, a Kiskunfélegyházi Birkózó SE versenyzője.

2024. Április 04. 16:29, csütörtök | Helyi sport

Húsvéti verseny beszámolók a Koppányok tollából

2024. március 29-én Nagypénteken, Domaszéken jártunk a Farkas a Piroskát elnevezésű örömíjászversenyen.

2024. Március 26. 11:01, kedd | Helyi sport

Tavaszi versenyek a Koppányoknál

2024. március 17-én a Magyar Íjász Szövetség 3D Szakága 2024. évi 3D Teremíjász Országos Bajnokságon vettek részt a Koppányok 4 fővel.