2024. április 28, vasárnap - Valéria

2015. Április 21. 08:59, kedd | Helyi sport
Forrás: -Szerk.-

Ismét évet értékeltek az úszók

Minden év elején sor kerül a Kiskunfélegyházi Úszó Egyesület évértékelő rendezvényére. Így történt ez idén márciusban is és ismét kiváló eredményekről számoltak be az Egyesület vezetői és edzői.

Már hosszú évek óta minden év elején sor kerül a Kiskunfélegyházi Úszó Egyesület évértékelő rendezvényére. Így történt ez idén márciusban is és ismét kiváló eredményekről számoltak be az Egyesület vezetői és edzői ezen az évzáron is.

A 15 éve működő Egyesület a 2014-es évben a második legeredményesebb évet zárta és ismét maradandót alkottak spotolóik ezzel is öregbítve Városunk hírnevét.

2014-es versenyévadban a Kiskunfélegyházi Úszó Egyesület sportolói összesen 420 érmet szereztek 20 MUSZ és nemzetközi versenyen, valamint 6 egyéb versenyen. A 420 éremből 174 arany 135 ezüst és 115 bronzérem. Egyesületünk sportolói a Diáksport Szövetség által a 2014-es évben szervezett Diákolimpiai versenyeken további érmeket szereztek, az országos döntőkben pedig 1 aranyérmet nyertek és még több jó helyezést értek el versenyzőink.

Külön kiemelném, hogy versenzőink 6 számban aranyjelvényes 12 számban ezüstjelvényes és 5 számban bronzjelvényes szintidőkkel állnak a ranglistákon.

5 versenyzőnk az 50 m-es országos 20-as ranglistákon 22 helyen zárta az évet. Vízhányó András 200 m mellen az országos ranglistán 1.helyen és ezenkívül a Jövő Bajnokai programban régiós válogatottként zárta a 2014-es évet .

A 25 m-es országos ranglistákon 5 versenyzőnk 33 versenyszámban zárta az évet a 20-as ranglistákon.

Külön kiemelném Vörös Lucát aki 2014-ben Diákolimpiai bajnok lett.

Ezekre az eredményekre méltán büszke egyesületünk, különösen, hogy a 2014-es évben is igen nehéz és mostoha körülmények között edzettek és készültek sportolóink.

2024. Április 25. 19:43, csütörtök | Helyi sport

Félegyházi siker a szombathelyi SPARTAN versenyen

2024. április 13-án került megrendezésre Szombathelyen a SPARTAN Közép-Európai Régió versenysorozatának következő állomása, ahol Kiskunfélegyházát a 18 éves Szekeres Norbert képviselte.

2024. Április 24. 16:45, szerda | Helyi sport

Dobos Eszter eredményesen szerepelt a hétvégén

2024. Április 23. 19:53, kedd | Helyi sport

Ezüstérmet nyertek a platános asztaliteniszező lányok

2024. Április 22. 14:07, hétfő | Helyi sport

Diákolimpiai bajnok lett a József Attila iskola csapata

A József Attila Sportiskolai Általános Iskola tanulói az utóbbi 3 évben állandó résztvevői az Asztalitenisz Országos döntőjének, ahol 3 csapattal és két egyéni versenyzővel képviselték magunkat.