2024. április 26, péntek - Ervin

2013. Augusztus 01. 10:59, csütörtök | Helyi sport
Forrás: Németh László

Ismét bizonyítottak a Jogging Plus Szuperinfó Futóklub sportolói

Két versenyen adtak számot tudásukról az elmúlt hétvégén a Jogging Plus Szuperinfó Futóklub Triatlon szakosztályának sportolói. Július 27-én rajtolt az idei év egyik legnagyobb sport eseménye a Fornetti Triatlon Magyar Nagydíj – XXIII. Nagyatádi Triatlon hosszútávú OB. Egyesületünket váltóban három fő képviselte. a 3,8 km úszást Hegyi Brigitta, a 180 km kerékpározást Mátrai Zsolt és a 42195 m futást Hajnal Csilla vállalták. A rekord hőmérséklet ellenére kiváló időeredménnyel értek célba versenyzőink 11 óra 53 perc 40 másodperc alatt. Ez a 230 csapatból a 82 helyre volt elegendő. A névadója és támogatója a csapatnak a Szuperinfó volt.

Ugyan ezen a napon az utánpótlás triatlon csapat Abonyba látogatott és egyéni valamint csapat versenyben hoztak el dobogós helyezéseket. Újonc B (2004-2006 szül.) 66 m úszás, 2 km kerékpár, 500 m futás: 1. Papp Laura, 5. Ícsontos Dóra, 2. Trungel-Nagy Kolos. Újonc A – 100 m úszás, 4 km kerékpár, 1 km futás: 5. Fricska Anna. Gyermek – 200 m úszás, 10 km kerékpár, 2 km futás: 5. Csontos Fanni. Serdülő – 200 m úszás, 10 km kerékpár, 2 km futás: 2. Fricska Fanni, 4. Holló-Szabó Martin. Ifi – 200 m úszás, 10 km kerékpár, 2 km futás: 1. Hegyi Dóra, 7. Varga Tibor. Csapatban: 2. hely (Papp Laura, Csontos Dóra, Trungel-Nagy Kolos), 6. hely (Fricska Anna, Csontos Fanni, Holló-Szabó Martin), 4. hely (Fricska Anna, Hegyi Dóra, Varga Tibor).
Ebben a hónapban futó atlétánk Holló Szabó Martin három kiemelt versenyen vett rész és szerzett korosztályában érmes helyezéseket. Eredményei: E.On Délibáb Sportfesztivál terepfutás 7 km, Hortobágy (július 13.): abszolút III. hely. Népszigeti Terepfutás 5 km, Budapest (lúlius 20.): 1995-1998 korcsoport, I. hely, abszolút II. hely. Dunaparti Futópartik – Teliholdfutam 4 km terepfutás, Esztergom (július 20.): abszolút III. hely.

2024. Április 25. 19:43, csütörtök | Helyi sport

Félegyházi siker a szombathelyi SPARTAN versenyen

2024. április 13-án került megrendezésre Szombathelyen a SPARTAN Közép-Európai Régió versenysorozatának következő állomása, ahol Kiskunfélegyházát a 18 éves Szekeres Norbert képviselte.

2024. Április 24. 16:45, szerda | Helyi sport

Dobos Eszter eredményesen szerepelt a hétvégén

2024. Április 23. 19:53, kedd | Helyi sport

Ezüstérmet nyertek a platános asztaliteniszező lányok

2024. Április 22. 14:07, hétfő | Helyi sport

Diákolimpiai bajnok lett a József Attila iskola csapata

A József Attila Sportiskolai Általános Iskola tanulói az utóbbi 3 évben állandó résztvevői az Asztalitenisz Országos döntőjének, ahol 3 csapattal és két egyéni versenyzővel képviselték magunkat.