2024. május 6, hétfő - Ivett

2020. Március 31. 11:50, kedd | Helyi
Forrás: Szerk.

Idén elmarad a Libafesztivál

Nehéz szívvel ugyan, de nem rendezik meg a XXII. Kiskunfélegyházi Libafesztivált.

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata, az Integrál Zrt. és a Móra Ferenc Művelődési Központ nehéz szívvel és többszöri egyeztetést követően úgy határozott, hogy a Corona vírus járvány miatt kialakult helyzet és annak hosszabb távú következményei miatt a XXII. Kiskunfélegyházi Libafesztivál 2020. évben nem kerül megrendezésre.

A rendezvényre tervezett költségek átcsoportosításra kerülnek és a járvány okozta gazdasági nehézségek leküzdésére lesznek fordítva.

A jelen helyzetben ez egy olyan felelős döntés, amelyet meg kellett hoznunk. Számunkra is nehéz volt ez, hiszen 21 éve minden év szeptember elején a Kiskunfélegyházi Libafesztivál színvonalas programjaival várta a város apraja-nagyját és az ország minden részéről ideérkező vendégeit.

Köszönjük megértésüket és vigyázzanak magukra, családtagjaikra és embertársaikra!

Tisztelettel:

• Kovács Csonka-Szilvia a Móra Ferenc Művelődési Központ igazgatója
  • Csányi József Kiskunfélegyháza város polgármestere
  • Dr. Horváth Sándor az Integrál Zrt. elnök-vezérigazgatója
Címkék: Libafesztivál

2024. Május 05. 12:11, vasárnap | Helyi

Hírek a Szent István templomból

2024. május 5. - SZENT ISTVÁN TEMPLOM

2024. Május 05. 08:00, vasárnap | Helyi

Köszöntjük az Édesanyákat és Nagymamákat

Nagyon sok boldogságot kívánunk minden Édesanyának és Nagymamának az alábbi verssel:

2024. Május 03. 14:29, péntek | Helyi