2024. április 19, péntek - Emma

2019. Október 29. 08:11, kedd | Helyi sport
Forrás: Vas Tibor

Huszka József Íjász Emlékverseny

Szeretettel várják az érdeklődőket Kiskunfélegyházán a Huszka József HSE és a KHTK – Fénypárducok Íjász Szakosztály közös versenyére.

A verseny jótékony célú, amely bevételéből Huszka József tiszteletére készülő emlékhely megvalósítását támogatják.

Verseny időpontja: 2019. november 9. (szombat)
Helyszín: KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok, Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos u. 35.

A verseny ideje alatt megtekinthetők és megvásárolhatók

* Szalma József íjkészítő termékei
* Gyetvai Attila íjkészítő termékei
* Fidrámné Dallos Ilona bőrtermékei

Az eredményhirdetés előtt

* fellép Fehérholló Öskü és barátai
* előadást tartanak a délvidéki majsai íjászok, a rekonstrukciós íjkészítés tapasztalatairól. Az íjak is kipróbálhatóak lesznek!

A helyszínen lehetőség van az emléktábla megtekintésére és az emlékhely megvalósításának anyagi támogatására.

2024. Április 09. 16:16, kedd | Helyi sport

Áprilisi éremeső a Koppányoknál

2024. április 06-án a Kiskunfélegyházi Reptéren versenyeztek a Koppányok. A versenyt mely a 2024-es Sólyompróba sorozat 2. állomása volt, a KHTK Fénypárduc Íjász Szakosztálya szervezte.

2024. Április 09. 12:27, kedd | Helyi sport

Czakó Zoltán kijutott a Európa-Bajnokságra

Már biztosan megszerezte a válogatott mezt Czakó Zoltán, a Kiskunfélegyházi Birkózó SE versenyzője.

2024. Április 04. 16:29, csütörtök | Helyi sport

Húsvéti verseny beszámolók a Koppányok tollából

2024. március 29-én Nagypénteken, Domaszéken jártunk a Farkas a Piroskát elnevezésű örömíjászversenyen.

2024. Március 26. 11:01, kedd | Helyi sport

Tavaszi versenyek a Koppányoknál

2024. március 17-én a Magyar Íjász Szövetség 3D Szakága 2024. évi 3D Teremíjász Országos Bajnokságon vettek részt a Koppányok 4 fővel.