Városlista
2026. május 5, kedd - Györgyi

Hírek

2014. Június 01. 14:32, vasárnap | Helyi
Forrás: Félegyházi Hírek

Húsz ellenféllel játszik Karsai István

Húsz ellenféllel játszik Karsai István

Sakk szimultánt tartanak június 5-én a Kiskunfélegyházi Honvéd Testedzők Köre sakkszakosztálya rendezésében a Darvas József Általános Iskolában.

Sakk szimultánt tartanak június 5-én a Kiskunfélegyházi Honvéd Testedzők Köre sakkszakosztálya rendezésében a Darvas József Általános Iskolában.Az NB-II-es csapat él-táblása, Karsai István mesterjelölt húsz ellenféllel játszik. Az esemény 14 órakor kezdődik, várható befejezés, eredményhirdetés 16 órára várható. A játékra nemcsak az iskola tanulói, hanem bárki, sőt felnőttek is vállalkozhatnak. Túljelentkezés esetén a rendező iskola tanulói élveznek elsőbbséget. A versenybíró Seres László, a BKMSSZ főtitkára, az egyesület sakkozója lesz.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 05. 09:50, kedd | Helyi

Időutazás a Kiskunfélegyházi Városháza tornyában

A szecessziós városháza nemcsak építészeti élmény, hanem egy darabka történelem és bepillantás a város irányításába is.

2026. Május 04. 21:13, hétfő | Helyi

Műszaki állomás gyulladt ki Kiskunfélegyházán

A Csólyosi útra helyi és kecskeméti tűzoltókat riasztottak.

2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi

Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben

A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.

2026. Április 30. 16:52, csütörtök | Helyi

Történelmi kaland kicsiknek és nagyoknak az Aranymonostornál