2024. április 26, péntek - Ervin

2014. Április 18. 12:11, péntek | Helyi
Forrás: Félegyházi Hírek

Húsvéti készülődés a Művelődési Házban

Húsvéti ablakdíszeket, nyuszikat, virágokat és tojásokat készítettek az ünnep alkalmából ügyes és szorgos kis kezek.

Közelgő húsvét és a tavasz jegyében tartottak ma (április 18-án) délelőtt kézműves foglalkozást a művelődési központban. A gyermekek színes húsvéti ablakdíszeket, nyuszikat és virágokat készítettek filcből.

2024. Április 26. 20:05, péntek | Helyi

Természettudományos siker

2024. Április 26. 19:04, péntek | Helyi

Ajándékban részesültek városunk középiskoláinak végzősei

2024. Április 26. 13:44, péntek | Helyi

„Te szedd” akció!

2024. Április 25. 21:11, csütörtök | Helyi

105. születésnapját ünnepelte Erzsike néni

Kiskunfélegyháza legidősebb polgára betöltötte 95. életévét.