Hírek
2017. Június 17. 13:37, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Horvátország és Görögország továbbra is népszerű úti célja a magyaroknak

Horvátország továbbra is népszerű úti célja a magyaroknak nyáron, és Görögország iránt is átlagot meghaladó az érdeklődés - mondta Kiss Róbert Richárd turisztikai szakújságíró az M1 aktuális csatornán szombaton.
Hozzátette: Olaszországon belül a távolabbi célpontok is népszerűek lettek, mint Sorrento vagy Rimini környéke. Megmaradt Spanyolország is népszerű nyaralási helyszínnek, és Bulgáriába is sokan utaznak.
A belföldi úti célok között a Balaton a magyarok fő úti célja, népszerű lesz idén nyáron, új apartmanházak és szállodák épültek, programok sora várja a vendégeket. Budapestre is sokan utaznak, de a Tisza-tó és a Fertő-tó környéke is megtelik turistákkal a következő időszakban.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 31. 13:00, szombat | Belföld
Maruzsa Zoltán: a magyar oktatási eredmények meghaladják a világ elitklubjának átlagát
A magyar oktatási eredmények meghaladják az Gazdasági Együttműködési és Fejlesztési Szervezet (OECD) átlagát, ami a világ elitklubja
2025. Május 30. 20:44, péntek | Belföld
NGM: a SZÉP-kártya jelentős segítség a magyar családoknak
A SZÉP-kártya jelentős segítség a magyar családoknak, áprilisban 14 százalékkal többet költöttek a kártyabirtokosok, mint egy évvel korábban - közölte a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) pénteken
2025. Május 30. 16:51, péntek | Belföld
Orbán Viktor: Ukrajna egy veszélyes ország
Az online csalásokban részt vevő bűnözői csoportok 80 százaléka ukrán háttérrel dolgozik, ukrán emberekből áll, Ukrajnában van a központjuk.
2025. Május 30. 12:29, péntek | Belföld
NAK-terméktanács: júliusig kell várni a mézédes magyar görögdinnyére
A megszokottnál később kezdődhet az idén a hazai dinnyeszezon, a hűvös tavasz miatt júliusig kell várni a mézédes magyar görögdinnyére, a termés várhatóan meghaladja majd a tavalyit