Hírek
2018. Március 28. 07:30, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Holttestet találtak a tűzoltók egy égő házban Nagykanizsán
Holttestet találtak egy égő házban a tűzoltók Nagykanizsán az Arany János utcában - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) az MTI-vel szerdára virradóra.
A közlemény szerint egy kigyulladt, kisméretű lakóházhoz riasztották a város hivatásos tűzoltóit, akik az oltás során egy holttestet találtak a mintegy huszonöt négyzetméteres épületben.
A lángokat az egységek elfojtották, és a helyszínre indult a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat is - közölte az OKF.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 03. 07:20, kedd | Belföld
NAV: a napokban mindenki megkapja az igazolásokat az szja-bevalláshoz
2026. Február 03. 07:19, kedd | Belföld
Kiemelkedő a nemzetközi érdeklődés a reptéri közvetlen vasúti kapcsolatának megvalósítására kiírt koncessziós eljárás iránt
2026. Február 03. 07:18, kedd | Belföld
Magyar Államkincstár: jövő héten folyósítják a februári nyugdíj mellett a 13. és 14. havi ellátást
2026. Február 03. 07:16, kedd | Belföld
Orbán Viktor: az Európai Néppárt katonai szövetséget akar csinálni az unióból
A Tisza tartótisztjei a hétvégén Zágrábban jöttek össze. Itt két célt fogadtak el, ezt el is mondták: a vétójogot Európában meg kell szüntetni, az unióból pedig egy katonai szövetséget kell csinálni -
