2024. május 12, vasárnap - Pongrác

2016. Szeptember 11. 07:37, vasárnap | Helyi
Forrás: police.hu

Hivatás, szolgálat, karrier - várják az érdeklődőket!

Folyamatosan zajlik a toborzás Bács-Kiskun megyében.

A Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság toborzó csoportja 2016. szeptember 10-én Kunszentmiklóson, Kiskunhalason és Kiskunfélegyházán folytatta az elmúlt héten megkezdett toborzási tevékenységét. A határvadász-képzés iránt egyre több az érdeklődő, akik személyesen kaphattak választ kérdéseikre és hiteles információkhoz juthattak többek között a jelentkezés és a képzés feltételeiről.

A csoport 2016. szeptember 13-án Kiskunfélegyházán várja a hivatásos szolgálat iránt érdeklődőket, tagjai a közeljövőben minden nagyobb helyi rendezvényen és szervezett program keretében rendelkezésére állnak a megyében.

A rendőrség honlapján is megtalálják a képzés és a jelentkezés feltételeit, emellett személyesen is kérhetnek tájékoztatást bármelyik rendőrkapitányságon vagy határrendészeti kirendeltségen. Forduljanak hozzánk bizalommal!

2024. Május 12. 09:49, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból

2024. május 12. – Urunk mennybemenetele főünnep

2024. Május 12. 09:47, vasárnap | Helyi

Hírek a Szent István templomból

2024. május 12. - URUNK MENNYBEMENETELE

2024. Május 10. 16:56, péntek | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.

2024. Május 10. 16:54, péntek | Helyi

Vasárnap lesz a májusi vásár Félegyházán

A Félegyházi Városfenntartó Nonprofit Kft. Piac- és Vásárüzemeltetési részlege tájékoztatja a vásárlókat és az árusokat, hogy a Kiskunfélegyházi Országos Állat és Kirakodó vásár időpontja: 2024. május 12. (vasárnap).