2024. május 19, vasárnap - Ivó, Milán

Hírek az Ótemplomból

2024. február 4. - Évközi 5. vasárnap
VÁROSALAPÍTÁS ÜNNEPE

Hétfőn este 17.30-kor Biblia óra lesz a közösségi házban, várjuk szeretettel a testvéreket!

Hálásan köszönjük mindazok segítségét és munkáját, akik a mai ünnepre templomunk takarításában és díszítésében részt vettek, Isten fizesse meg szolgálatukat!

Városunk alapításának 250. évfordulóján templomunkban vasárnap reggel fél 7-kor és este 18 órakor lesznek szentmisék, valamint a Kalmár kápolnában 16 órakor.

A Vőfély-bálra továbbra is várjuk a testvérek tombola-felajánlásait, amelyeket előre is hálásan köszönünk.

Előre hirdetjük, hogy a Betegek kenetének ünnepélyes kiszolgáltatása február 11-én vasárnap, a Lourdes-i Boldogságos Szűz Mária ünnepnapján lesz a délelőtt fél 11-es szentmisében. Feliratkozni a sekrestyében és a plébánián lehet.

A Házasság Hete rendezvénysorozat szintén február 11-én kezdődik, ezen a vasárnapon minden szentmise végén megáldjuk a házaspárokat. A házasság hetében február 16-án péntek délután 17 órakor a házaspárok imádkozzák a keresztutat. Február 17-én szombaton szintén 17 órakor gitáros szentségimádás keretében tartjuk a házaspárok imaóráját.

Előre hirdetjük a testvéreknek, hogy 10 nap múlva, február 14-én Hamvazószerdával megkezdődik a Nagyböjti Szent Negyven Nap, felkészülésünk Húsvét Szent Ünnepére. Hamvazószerdán reggel 7 és este 18 órakor lesznek szentmisék a hamvazás szertartásával. (Iskolai Szentmisék ezen a napon: reggel 8 és 9 óra)

2024. Május 19. 10:58, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból

Pünkösdvasárnap, a Szentlélek kiáradásának főünnepe – 2024. május 19.

2024. Május 17. 19:42, péntek | Helyi

A digitális dzsungelben is van létjogosultsága a grafikáknak

2024. Május 17. 10:17, péntek | Helyi

Erőszakkal akarta rávenni