2024. május 19, vasárnap - Ivó, Milán

A hét ünnepei
• hétfőn Antiochiai Szent Ignác püspök és vértanú emléknapja,
• kedden Szent Lukács evangélista ünnepe,
• szombaton Szent II. János Pál pápa emléknapja lesz.

Hétfőn este 17.30-kor Biblia óra lesz a közösségi házban, várjuk szeretettel a testvéreket.

Kedden 18.45-től bérmálási felkészítő lesz a Közösségi Házban (Jókai u. 28.).

Októberben a rózsafüzért imádkozzuk minden nap az esti szentmise előtt.

A Karitász Bolt kedden és pénteken 9-11 óra között tart nyitva.

Október 21-én, pénteken délután 16 órakor ministráns foglalkozást tartunk, ami az esti szentmisén való szolgálattal ér majd véget, várjuk a fiatalokat!

Pénteken az esti szentmise után gitáros szentségimádást tartunk 18.30-tól. Várunk mindenkit nagy szeretettel!

Október 22-én, szombaton lesz a Berecz Skolasztika emlékére rendezett évfordulós gyalogos zarándoklat a Sarlós Boldogasszony templomtól a tiszaújfalui Zárdatemplomig. Gyülekező 8.00-kor az Ótemplomnál, indulás 8.30-kor. A zarándoklat 16.30-kor ér véget gitáros szentmisével (énekel: Hajnalcsillag Ifjúsági Csoport). A zarándoklat jelentkezéshez kötött az étkezés miatt. Jelentkezni a plakáton megadott címen vagy Szudóczkiné Barna-Pap Rozáliánál lehet. A hazautat mindenki egyénileg oldja meg.

Jövő vasárnap, október 23-án Nemzeti Ünnepünkön ünnepi szentmisét mutatunk be magyar hazánkért és népünkért. A szentmisén az Ótemplom Kórusa énekel.

Jövő évi kalendárium és naptár kapható a hátsó asztalnál, a sekrestyében és a plébánián.

2024. Május 19. 10:58, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból

Pünkösdvasárnap, a Szentlélek kiáradásának főünnepe – 2024. május 19.

2024. Május 17. 19:42, péntek | Helyi

A digitális dzsungelben is van létjogosultsága a grafikáknak

2024. Május 17. 10:17, péntek | Helyi

Erőszakkal akarta rávenni