2024. május 19, vasárnap - Ivó, Milán

2021. Április 25. 12:06, vasárnap | Helyi
Forrás: Sarlós Boldogasszony Templom plébániája

Hírek az Ótemplomból

Húsvét 4. vasárnapja – 2021. április 25.

1. Csütörtökön Sienai Szent Katalin szűz és egyháztanító, Európa társvédőszentjének ünnepe lesz.

2. Kedden és pénteken 9-től 11 óráig van nyitva a Jókai utca 1. szám alatti Karitász bolt. Szeretettel várják az érdeklődőket.

3. Májusban hétköznapokon este 6 órakor elimádkozzák a lorettói litániát a templomban. Szombaton és vasárnap az esti szentmise előtt ½ 6-kor, a plébánia udvarán levő Mária kertnél tartják meg a litániát. Vegyünk részt minél többen ezeken az ájtatosságokon, hogy közösen kérjük mennyei Édesanyánk pártfogását és közbenjárását Egyházunkért, családjainkért és önmagunkért is.

Áldott vasárnapot kívánunk mindannyiuknak!

2024. Május 19. 10:58, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból

Pünkösdvasárnap, a Szentlélek kiáradásának főünnepe – 2024. május 19.

2024. Május 17. 19:42, péntek | Helyi

A digitális dzsungelben is van létjogosultsága a grafikáknak

2024. Május 17. 10:17, péntek | Helyi

Erőszakkal akarta rávenni