2024. május 4, szombat - Mónika

2020. Augusztus 23. 15:52, vasárnap | Helyi
Forrás: Sarlós Boldogasszony Templom plébániája

Hírek az Ótemplomból

Évközi 21. vasárnap – 2020. augusztus 23.

1. Hétfőn Szent Bertalan apostol ünnepe, csütörtökön Szent Mónika emléknapja, pénteken Szent Ágoston püspök és egyháztanító emléknapja, szombaton pedig Keresztelő Szent János vértanúságának emléknapja lesz.

2. Kedden és pénteken 9-11 óráig van nyitva a Jókai utca 1. szám alatti Karitász bolt. Szeretettel várják az érdeklődőket.

3. Csütörtökön, Szent Mónika napján az esti szentmise a Szent Mónika Közösség szándékára lesz.

4. Jövő vasárnap az esti szentmise a Szent József Kör, vagyis a keresztény édesapák közösségének szándékára lesz, hétfőhöz egy hétre pedig, augusztus 31-én este ½ 7-kor tartjuk a Szent József Kör gyűlését a plébánián. Minden édesapát és leendő édesapát szeretettel várunk!

Áldott vasárnapot kívánunk mindannyiuknak!

2024. Május 03. 14:29, péntek | Helyi

2024. Május 03. 13:19, péntek | Helyi

2024. Május 03. 13:11, péntek | Helyi

Az erőszak nem megoldás

Vascsővel ment behajtani a tartozást egy 30 éves kiskunfélegyházi férfi.

2024. Május 03. 12:11, péntek | Helyi

Városalapítók Hete Hagyományőrző és Kulturális Fesztivál