2024. május 5, vasárnap - Györgyi

2020. Július 19. 10:19, vasárnap | Helyi
Forrás: Sarlós Boldogasszony Templom plébániája

Hírek az Ótemplomból

Évközi 16. vasárnap – 2020. július 19.

1. Szerdán Szent Mária Magdolna ünnepe, csütörtökön Szent Brigitta szerzetesnő, Európa társvédőszentjének ünnepe, pénteken Árpád-házi Szent Kinga emléknapja, szombaton pedig Szent Jakab apostol ünnepe lesz.

2. Kedden és pénteken 9-től 11 óráig van nyitva a Jókai utca 1. szám alatti Karitász bolt. Szeretettel várják az érdeklődőket.

3. Július 25-én, szombaton az esti szentmise a Szent Mónika Közösség szándékára lesz bemutatva. Szeretettel hívják az édesanyákat és nagymamákat, hogy közösen imádkozhassanak gyermekeikért, unokáikért.

4. Július 26-án, jövő vasárnap az esti szentmise a Szent József Kör, vagyis a keresztény édesapák közösségének szándékára lesz bemutatva, hétfőhöz egy hétre pedig, július 27-én este ½ 7-kor tartják a Szent József Kör gyűlését a plébánián. Minden édesapát és leendő édesapát szeretettel várnak.

5. A Kalmár-kápolnában csak szeptembertől lesznek szentmisék.

6. A kisgyermekes szülők számára a vasárnapi szentmisék alatt nyitva tartják az oldalkápolnát, a szentmisébe való kötetlenebb bekapcsolódás lehetősége végett.

Áldott vasárnapot kívánunk mindannyiuknak!

2024. Május 05. 12:11, vasárnap | Helyi

Hírek a Szent István templomból

2024. május 5. - SZENT ISTVÁN TEMPLOM

2024. Május 03. 14:29, péntek | Helyi

2024. Május 03. 13:19, péntek | Helyi

2024. Május 03. 13:11, péntek | Helyi

Az erőszak nem megoldás

Vascsővel ment behajtani a tartozást egy 30 éves kiskunfélegyházi férfi.