2024. május 3, péntek - Tímea

2020. Február 02. 15:49, vasárnap | Helyi
Forrás: Sarlós Boldogasszony Templom plébániája

Hírek az Ótemplomból

Gyertyaszentelő Boldogasszony vasárnapja – 2020. február 2.

1. Hétfőn Szent Balázs püspök és vértanú emléknapja, szerdán Szent Ágota szűz és vértanú emléknapja, csütörtökön pedig Miki Szent Pál és vértanú társai emléknapja lesz.

2. Hétfőn, a reggeli szentmise után, valamint jövő vasárnap minden szentmise után balázsáldást osztanak.

3. Hétfőn este ½ 6-kor Bibliaórát tartanak a Jókai utcai Közösségi Házban. Minden érdeklődőt szeretettel várnak.

4. Kedden és pénteken 9-től 11 óráig van nyitva a Jókai utca 1. szám alatti Karitász bolt. Szeretettel várják az érdeklődőket.

5. Csütörtökön elsőcsütörtök lesz, a betegeket otthonaikban felkeresik.

6. Pénteken elsőpéntek, reggel 6 órától szokás szerint 24 órás szentségimádással.

7. A Vőfély-Zenész Találkozó jótékonysági báljára tombolatárgyak felajánlását köszönettel fogadják.

Áldott vasárnapot kívánunk mindannyiuknak!

2024. Május 02. 14:39, csütörtök | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.

2024. Május 01. 20:00, szerda | Helyi

Régmúlt idők varázsát csalogatta elő a majális

Megtelt a Parkerdő szórakozni vágyó közönséggel május 1-jén. A ragyogó napsütésben színes programok sora várta az érdeklődőket egész nap.

2024. Május 01. 15:17, szerda | Helyi

TeSzedd akció Petőfiszálláson

A föld napja alkalmából a Róna Vadásztársaság és a Petőfiszállási Polgárőr Egyesület Petőfiszállás vadászterületén a \"TE SZEDD\" mozgalomhoz csatlakozva, a természetben "felejtett" lakossági hulladékot gyűjtött 23 fővel.

2024. Április 30. 09:23, kedd | Helyi

Majális a Parkerdőben