2024. május 6, hétfő - Ivett

2019. Július 28. 14:41, vasárnap | Helyi
Forrás: Sarlós Boldogasszony Templom plébániája

Hírek az Ótemplomból

Évközi 17. vasárnap – 2019. július 28.

1. Hétfőn Szent Márta emléknapja, szerdán Loyolai Szent Ignác emléknapja, csütörtökön pedig Liguori Szent Alfonz püspök és egyháztanító emléknapja lesz.

2. Hétfőn este ½ 7-kor lesz a Szent József Kör gyűlése a Közösségi Házban.

3. Csütörtökön első csütörtök lesz, a betegeket otthonaikban felkeresik.

4. Pénteken elsőpéntek, szentségimádásra napközben lesz lehetőség az esti imaóráig.

5. Szerdán érkezik a templomba a Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Missziós Keresztje. Este 5 órakor lesz a Missziós kereszt fogadása imaóra keretében, 6 órakor pedig Kéri Vencel atya mond ezüstmisét.

6. Csütörtökön este 5 órakor a Pálos atyák tartanak imaórát, majd 6 órakor papi és szerzetesi hivatásokért mondanak szentmisét.

7. Pénteken este 5 órakor Hajagos Csaba történész előadása lesz a templomban a XXXIV. Eucharisztikus Kongresszus emlékezete címmel. Az előadás után elvégzik a Jézus Szíve litániát, majd 6 órakor szentmise lesz.

8. Szombaton este 6 órakor a Szűzanya tiszteletére mutatnak be szentmisét, majd ezt követően a templom közösségével tartanak imaórát.

9. Jövő vasárnap a ½ 11 órai szentmisét dr. Bábel Balázs, Kalocsa-kecskeméti érsek tartja, amelyen részt vesznek a Szent István Templom hívei is. A Missziós kereszt heti programjaira szeretettel hívnak és várnak mindenkit!

2024. Május 05. 12:11, vasárnap | Helyi

Hírek a Szent István templomból

2024. május 5. - SZENT ISTVÁN TEMPLOM

2024. Május 05. 08:00, vasárnap | Helyi