2024. április 23, kedd - Béla

2019. Június 09. 08:11, vasárnap | Helyi
Forrás: Sarlós Boldogasszony Templom plébániája

Hírek az Ótemplomból

Pünkösdvasárnap – 2019. június 9.

1. Hétfőn a Boldogságos Szűz Máriának, az Egyház Anyjának emléknapja, kedden Szent Barnabás apostol emléknapja, csütörtökön Páduai Szent Antal áldozópap és egyháztanító emléknapja, pénteken a mi Urunk Jézus Krisztus, az örök főpap ünnepe, szombaton pedig Árpád-házi Boldog Jolán szerzetesnő emléknapja lesz.

2. Holnap, Pünkösdhétfőn reggel ½ 7-kor és 8 órakor lesz szentmise a templomban.

3. Hétfőn este ½ 6-kor Bibliaóra lesz a Jókai utcai Közösségi Házban. Minden érdeklődőt szeretettel várnak!

4. Kedden és pénteken 9-től 11 óráig van nyitva a Jókai utca 1. szám alatti Karitász bolt. Szeretettel várják az érdeklődőket.

5. Júniusban hétfőnként a reggeli szentmise után, a többi napokon az esti szentmisék előtt ½ 6 órakor elimádkozzák Jézus Szentséges Szívének litániáját.

6. Június 13-án, csütörtökön a Boldogságos Szűz Mária fatimai jelenésére emlékeznek, a családokért imádkoznak. A szentmisék reggel 7 órakor, déli 12 órakor és este 6 órakor lesznek. ½ 12-től rózsafüzért imádkoznak a családokért.

7. A Mária Tisztelők Köre közös imádságot hirdet minden hónap 13-án, este 6 órára a Mártírok útja 7. szám alatt Lugosi Lászlóné lakásában. Minden érdeklődőt szeretettel várnak.

8. Június 16-án, jövő vasárnap, Szentháromság vasárnapján lesz a Kalmár kápolna búcsúja. Szeretettel hívnak mindenkit délután 5 órakor a búcsúi szentmisére.

Áldott vasárnapot kívánunk mindannyiuknak!

2024. Április 23. 16:25, kedd | Helyi

Növényvédelmi permetezés

2024. Április 23. 10:37, kedd | Helyi

Vonat és autó karambolozott Kiskunfélegyháza külterületén

A Csongrádi úti tanyák megállóhely közelében történt a baleset.

2024. Április 22. 14:46, hétfő | Helyi

Ma van a Föld Napja

2024-ben újra fókuszban a műanyagok a 34. magyar és az 54. világméretű Föld napján.

2024. Április 22. 14:17, hétfő | Helyi

Sokat árthat a jószándék is!

Ne vigyék haza a madárfiókákat és más állatkölyköket, őzgidákat, nyúl-, nyest- és mókuskölyköket, vadmalacokat! - kéri a Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület (MME).