2024. április 26, péntek - Ervin

2018. Január 28. 09:33, vasárnap | Helyi
Forrás: Sarlós Boldogasszony Templom plébániája

Hírek az Ótemplomból

Évközi negyedik vasárnap - 2018. január 28.

1. Szerdán Bosco Szent János áldozópap emléknapja, pénteken Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepe, szombaton pedig Szent Balázs püspök és vértanú ünnepe lesz.

2. Január 29-én, hétfőn este ½ 6-tól bibliaórát tartanak a Jókai utcai Közösségi Házban. Minden érdeklődőt szeretettel várnak. 18.30-tól a Szent József Kör, vagyis a keresztény édesapák körének gyűlését tartják, szintén a Közösségi Házban. Szeretettel hívnak minden édesapát és leendő édesapát.

4. Kedden és pénteken 9-11 óráig van nyitva a Jókai utca 1. szám alatti Karitász bolt. Szeretettel várják az érdeklődőket.

5. Február 1-jén, csütörtökön elsőcsütörtök, a betegeket otthonaikban meglátogatják.

6. Február 2-a, péntek elsőpéntek, szokás szerint reggel 6 órától 24 órás szentségimádással.

7. Pénteken, Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepén a gyertyaszentelést az esti szentmise keretében tartják, este fél 6-kor. Ezt a szentmisét az elődök szokása szerint a városért ajánlják fel. Szeretettel hívnak mindenkit erre az ünnepi alkalomra.

8. Február 3-án, szombaton, Szent Balázs püspök és vértanú ünnepén, valamint jövő vasárnap minden szentmise végén Balázs-áldást osztanak.

Áldott vasárnapot kívánunk mindannyiuknak!

2024. Április 25. 21:11, csütörtök | Helyi

105. születésnapját ünnepelte Erzsike néni

Kiskunfélegyháza legidősebb polgára betöltötte 95. életévét.

2024. Április 25. 19:54, csütörtök | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.

2024. Április 24. 14:04, szerda | Helyi

Gyermekrajzpályázatot hirdet a MÁV a balesetek megelőzése érdekében

2024. Április 24. 12:16, szerda | Helyi

Idén is megrendezik a Fülemülék éjszakája programsorozatot