2024. április 19, péntek - Emma

2017. Január 22. 09:03, vasárnap | Helyi
Forrás: Sarlós Boldogasszony Templom Plébániája

Hírek az Ótemplomból

Évközi 3. vasárnap - 2017. január 22. A hét ünnepei: Kedd: Szalézi Szent Ferenc püspök és egyháztanító emléknapja. Szerda: Szent Pál apostol megtérésének ünnepe.

Csütörtök: Szent Timóteus és Szent Titusz püspökök emléknapja. Szombat: Aquinói Szent Tamás áldozópap és egyháztanító emléknapja.

1. Január 23-án, hétfőn este ½ 6-kor Bibliaórát tartanak a Jókai u. 28. szám alatti Közösségi Házban. Minden érdeklődőt szeretettel várnak.

2. Kedden az esti szentmise után várják a plébániára azokat a felnőtteket, akik szoktak, vagy szeretnének a szentmiséken felolvasni, hogy meghatározzák a felolvasások rendjét és beosztását.

3. Kedden és pénteken 9-től 11 óráig van nyitva a Karitász bolt Jókai u. 1. szám alatti helyisége. Szeretettel várják az érdeklődőket.

4. Január 28-án, szombaton az esti szentmisét a Szent Mónika Közösség szándékára mutatják be. Várják a keresztény édesanyákat és nagymamákat, hogy közösen imádkozhassanak gyermekeikért és unokáikért.

5. Köszönettel fogadják a február 25-ei egyházközségi bálra tombolatárgyak felajánlását.

Áldott vasárnapot kívánunk mindannyiuknak!

2024. Április 19. 08:13, péntek | Helyi

Elmarad a Szivárvány Majális

A Szivárvány Személyes Gondoskodást Nyújtó Intézmény vezetősége tájékoztatja a tisztelt lakosságot, hogy az idei, 2024-es Szivárvány Majális technikai okok miatt elmarad.

2024. Április 19. 07:17, péntek | Helyi

Bronzérem a tájékozódási túraversenyen

2024. április 13-án Pirtón rendezte meg a Rezét SE tájékozódási túraversenyét.

2024. Április 18. 08:00, csütörtök | Helyi

Szép eredmények a Tudásbajnokságon

A Batthyány Lajos Általános Iskola tanulói közül sokan részt vettek a Tudásbajnokság fordulóiban, közülük többen továbbjutottak a Bács-Kiskun vármegyei fordulóba. Sok szép eredményről számolhatunk be.

2024. Április 17. 19:05, szerda | Helyi

Élénkül a gasztroturizmus Magyarországon a szakértők szerint

Élénkül a gasztroturizmus Magyarországon, egyre többen érkeznek az országba azért, hogy megismerjék a magyar konyha remekeit