2024. május 8, szerda - Mihály

2016. December 18. 08:30, vasárnap | Helyi
Forrás: Sarlós Boldogasszony Templom Plébániája

Hírek az Ótemplomból

Advent negyedik vasárnapja - 2016. december 18.

1. December 24-én, szombaton reggel ½ 6-tól 8 óráig gyónási lehetőséget biztosítanak a templomban. Felhívják a hívek figyelmét arra, hogy lehetőség szerint ne mulasszák el a karácsonyi szentgyónás elvégzését, mert az ünnepek alatt nem lesz minden szentmisén gyóntatás.

2. Szeretettel hívnak mindenkit december 24-én, szombaton a délután 3 órakor és az éjszaka 11 órakor kezdődő pásztorjátékra. A délutáni előadásra külön szeretettel hívják a gyermekeket és a családokat.

3. December 24-én, szombaton, Szenteste délutánján 4 órakor karácsonyi vigíliamisét, éjfélkor pedig ünnepi szentmisét tartanak.

4. Karácsony napján és másnapján, hétfőn is vasárnapi miserendet tartanak a templomban.

5. A Jókai utcai Karitász bolt már csak januárban lesz nyitva.

Áldott vasárnapot kívánunk mindannyiuknak!

2024. Május 08. 10:25, szerda | Helyi

Oldott hangulatban, lelkesen

A Batthyany Lajos Általános Iskolában április végén rendezték meg a nyolcadik iskola-előkészítő foglalkozást a nagycsoportos óvodások számára.

2024. Május 08. 10:22, szerda | Helyi

Nemzetközi gitárfesztivál

Lengyel Réka a Bécsi Nemzetközi Gitárfesztiválon szerepelt.

2024. Május 07. 10:00, kedd | Helyi

Matematikával folytatódott az írásbeli érettségi

Matematikával folytatódott kedd reggel 9 órától az írásbeli érettségi.

2024. Május 07. 09:50, kedd | Helyi

A sok cukor és koffein a vizsgázók ellensége

A sok kávé és energiaital, illetve a cukros ételek és italok inkább rontják a vizsgára készülők teljesítményét.