Hírek
2025. Május 11. 07:07, vasárnap |
Helyi
Forrás: Szent István templom plébániája
Hírek a Szent István templomból

2025. május 11. - Húsvét 4. vasárnapja
- Vasárnap délután 5 órakor kezdődik a Rózsafüzér Társulat találkozója.
- Májusban mindennap az esti szentmise előtt ½ 6-tól lorettói litániát végzünk a Szűzanya tiszteletére.
- Pénteken reggel 6 órakor kezdődik a szentségimádás.
- Az áthelyezett tanítási és munkanap, és más egyéb programok miatt elmarad az egyházközségi majális.
- A következő napokban, hetekben nagyon sok szabad szentmise van, akik szeretnének szentmisét mondatni, jöjjenek be a Plébániára!
- Az Adóhivatal mindenkinek elkészítette az adóbevallást. Május 20-ig mindenkinek van lehetősége személyi jövedelemadójának 1-1 %-val szabadon rendelkezni. Kérjük, hogy személyi jövedelemadójuk 1-1%-val támogassák a Katolikus Egyházat, illetve valamely jótékony, karitatív szervezetet!
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 30. 07:44, péntek | Helyi
Mézédes reggel a Fogyatékkal Élők Nappali Intézményében
Május 28-án Kis Miklós méhész érdekes előadással és finom mézkóstolóval lepte meg a Fogyatékkal Élők Nappali Intézményének ellátottjait.
2025. Május 29. 16:47, csütörtök | Helyi
Anyakönyvi hírek
Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják
2025. Május 29. 16:20, csütörtök | Helyi
Mozdony került a Kecskeméti Kisvasútra
Újabb hatalmas mérföldkő a kisvasút újraindításának folyamatában