2024. április 29, hétfő - Péter

Forrás: Szent István templom plébániája

Hírek a Szent István templomból

2024. február 25. - Nagyböjt 2. vasárnapja

• Most vasárnap a 9 órai szentmise után megbeszélés lesz az első áldozásra készülő gyerekek szüleinek. Hívjuk és várjuk őket!
  • Nagyböjtben minden pénteken és vasárnap az esti szentmise után keresztutat végzünk. Várjuk a Plébánián a csoportok, közösségek jelentkezését a keresztút vezetésére! Pénteken a Batthyány Iskola hittanosait hívjuk és várjuk a keresztútra.
  • Előkészítő tanfolyamot szervezünk azoknak a felnőtteknek, akik nincsenek megkeresztelve, nem voltak elsőáldozók, bérmálkozók. Jelentkezni lehet a Plébánián.
  • Felvétel hirdet a Constantinum óvoda. Tudnivalók a www.constantinum.hu honalapon olvashatóak.
  • Nyári tábort szervezünk felső tagozatos hittanosoknak július 1 és 6 között Murakeresztúrra. Előlegként 20 ezer Ft-ot kell befizetni. Érdeklődni és jelentkezni lehet a hitoktatóknál.

2024. Április 29. 07:39, hétfő | Helyi

Már csak Bács-Kiskun vármegyében maradt érvényben a tűzgyújtási tilalom

A csapadékos időjárásnak köszönhetően csökkent a tűzveszély, ezért csütörtöktől Bács-Kiskun vármegye kivételével mindenütt visszavonják a tűzgyújtási tilalmat

2024. Április 29. 07:37, hétfő | Helyi

Élvezzük ki a nyárias időt, amíg lehet

Anticiklon alakítja a következő napok időjárását is, majd csütörtökön nedvesebb levegő érkezik, és többfelé fordulhat elő zápor, zivatar az országban.

2024. Április 28. 12:06, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból