2024. május 19, vasárnap - Ivó, Milán

2021. Augusztus 29. 11:49, vasárnap | Helyi
Forrás: Szent István Templom plébániája

Hírek a Szent István Templomból

Évközi 22. vasárnap – 2021. augusztus 29.

1. Csütörtökön délután 5 órakor szentségkitétellel csendes szentségimádás kezdődik papi és szerzetesi hivatásokért.

2. A következő hétvégén tartják a szentkúti Kisboldogasszony-napi búcsút. Az ünnepi szentmisére kerékpáros zarándoklat indul szeptember 5-én, jövő vasárnap reggel 7 órakor a templom elől. Kérik, hogy a résztvevők láthatósági mellényt vigyenek magukkal, ellátásról mindenki maga gondoskodjon!

3. Szeptember 5-én, jövő vasárnap a szentkúti búcsú miatt elmarad az első vasárnapi szentségimádás.

4. A következő napokban, hetekben nagyon sok szabad szentmise van. Akik szeretnének szentmisét mondatni, menjenek be a plébániára.

5. Szeptember 5. és 12. között rendezik meg Budapesten a Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszust. A Szent István Templom nem szervez közös zarándoklatot. Aki szeretne részt venni a programokon és a szeptember 12-i, vasárnap délelőtti pápai szentmisén, az az interneten keresztül tud tájékozódni. Regisztrálni és jelentkezni ezekre az eseményekre a következő linken lehet ma, azaz augusztus 29-én, éjfélig:

2024. Május 19. 10:58, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból

Pünkösdvasárnap, a Szentlélek kiáradásának főünnepe – 2024. május 19.

2024. Május 17. 19:42, péntek | Helyi

A digitális dzsungelben is van létjogosultsága a grafikáknak

2024. Május 17. 10:17, péntek | Helyi

Erőszakkal akarta rávenni