2024. április 19, péntek - Emma

2019. Szeptember 15. 08:42, vasárnap | Helyi
Forrás: Szent István Templom plébániája

Hírek a Szent István Templomból

Évközi 24. vasárnap – 2019. szeptember 15.

1. Most vasárnap a 9 órai szentmisében elsőáldozás lesz a templomban. Az elsőáldozásról készült fénykép- és videofelvételek szeptember 29-én, vasárnap a 9 órai szentmise után megnézhetőek és megrendelhetőek lesznek a plébánián.

2. Kedden délután ½ 6-kor bibliaórát tartanak felnőttek részére a plébánián.

3. Pénteken délután 3 órakor hittanóra lesz a Móra Ferenc Gimnáziumban. Várják a középiskolásokat.

4. Már előre hirdetik, hogy szeptember 29-én, vasárnap délután 4 órakor szentmise keretében szolgáltatják ki a betegek szentségét. Azon a napon este 7 órakor nem lesz szentmise a templomban.

5. Egyházközségi zarándoklatot szerveznek október 19-én, szombaton Egerszalók és Eger útvonalon. Egerszalók a Kiskunfélegyháziak ősi zarándok helye volt. Egerben a bazilikát és az Érseki Látogató Központot lesz lehetőség megnézni. A részvételi díj 4000 forint személyenként. Érdeklődni és jelentkezni lehet a plébánián az összeg befizetésével.

2024. Április 19. 15:23, péntek | Helyi

Muzsikál az erdő 2024

2024. Április 19. 15:20, péntek | Helyi

Marad az átlagosnál hűvösebb idő a hétvégén

2024. Április 19. 15:09, péntek | Helyi

Újabb Balázs Árpád AMI - Battyány iskolás diák sikere

2024. Április 19. 13:59, péntek | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.