2024. május 6, hétfő - Ivett

2019. Július 28. 08:00, vasárnap | Helyi
Forrás: Szent István Templom plébániája

Hírek a Szent István Templomból

Évközi 17. vasárnap – 2019. július 28.

1. Most vasárnap a 9 órai szentmise után megbeszélés lesz az elsőáldozásra készülő gyerekek szüleinek.

2. Csütörtökön délután 6 órakor szentségkitétellel csendes szentségimádás kezdődik papi és szerzetesi hívatásokért.

3. Augusztus 4-én, jövő vasárnap reggel 8 órakor megkezdik az elsőáldozási előkészítőt a templomban. Kérik a családokat, vigyék el az elsőáldozásra készülő gyerekeiket.

4. Ugyancsak augusztus 4-én, vasárnap délelőtt ½ 11-kor dr. Bábel Balázs Kalocsa-kecskeméti érsek atya tart szentmisét az Ótemplomban, ezért akkor nem lesz szentmise a Szent István Templomban. Július 31-e és augusztus 6-a között Kiskunfélegyházán lesz az Eucharisztikus Kongresszus Missziós keresztje. A templom egyházközségének programja augusztus 2-án, pénteken lesz. Délután 5 órakor Hajagos Csaba történész előadása lesz a XXXIV. Eucharisztikus Kongresszus emlékezete címmel. Az előadás után elvégzik a Jézus Szíve litániát, majd 6 órakor szentmise lesz. Kérik az egyházközség híveit, minél többen menjenek el pénteken az Ótemplomba.

5. Két hét múlva, augusztus 11-én lesz a Rózsafüzér-társulat következő találkozója. Kérik a társulat tagjait, ha van ismerőseik, rokonaik körében olyan, aki tagja a társulatnak, értesítsék, hívják el.

2024. Május 05. 12:11, vasárnap | Helyi

Hírek a Szent István templomból

2024. május 5. - SZENT ISTVÁN TEMPLOM

2024. Május 05. 08:00, vasárnap | Helyi