2024. május 5, vasárnap - Györgyi

2018. Június 18. 06:15, hétfő | Helyi
Forrás: Szent István Templom plébániája

Hírek a Szent István Templomból

Évközi 11. vasárnap - 2018. június 17.

1. Június 19-én, kedden este a szentmise után fúvószenekari koncert lesz a templomban. A belépés díjtalan. Mindenkit hívnak és várnak.

2. Június Jézus Szíve engesztelő hónapja ezért minden pénteken az esti szentmise előtt ½ 7-től végezik a Jézus Szíve litániát.

3. A Szent Imre Cserkészcsapat városi papírgyűjtést szervez június 19-e és 25-e között. Akinek van felajánlható papírhulladéka, kérik, jelezze a sekrestyében vagy a plébánián névvel, címmel, telefonszámmal, s egy időpont megadásával, amikor a cserkészek otthon találják. A befolyt összeget a cserkészcsapat táboraihoz használják fel.

4. A filmklub következő vetítése június 22-én, pénteken, az esti szentmise után lesz a plébánián.

5. Június 24-én, jövő vasárnap délután 3 órakor megbeszélés lesz a plébánián azok részére, akik jelentkeztek a júliusi egyházközségi zarándoklatra. Kérik, hogy 31 ezer forintot vigyenek magukkal.

6. Június 28-án, csütörtökön este 7 órakor a Móra Ferenc Művelődési Központban zenés Passiójátékot mutat be a szegedi Liget Társulat, GodSpell címmel. A fiatalok Istenkereső játékának inspirálója Máté és Lukács evangéliuma. A mű Jézus és Júdás konfliktusát állítja a középpontba. Szeretettel hívnak mindenkit erre az érdekfeszítő előadásra. A belépés díjtalan.

2024. Május 05. 12:11, vasárnap | Helyi

Hírek a Szent István templomból

2024. május 5. - SZENT ISTVÁN TEMPLOM

2024. Május 05. 08:00, vasárnap | Helyi