2024. április 26, péntek - Ervin

2016. Október 09. 08:36, vasárnap | Helyi
Forrás: Szent István Templom

Hírek a Szent István Templomból

Évközi 28. vasárnap - 2016. október 9.

A hét ünnepei: Kedd: Szent XXIII. János pápa emléknapja. Szombat: Avilai Szent Teréz szűz és egyháztanító emléknapja.
1. Októberben hétköznapokon az esti szentmise után, szombaton és vasárnap az esti szentmise előtt ¼ 6-kor kezdik a közös Rózsafüzér imádságot.

2. Most vasárnap délután 5 órakor tartják a Rózsafüzértársulat éves összejövetelét. Akkor lesz az új tagok felvétele. Várják azokat, akik szeretnének csatlakozni a Társulathoz.

3. Ifjúsági mise lesz a Kalmár kápolnában pénteken este 7 órakor. Minden fiatalt hívnak és várnak.

4. Az október 22-i zarándoklat reggel 7 órakor indul. Ellátásról mindenki maga gondoskodjon. Várható érkezés az esti órákban.

5. A templomi kiállítások október 23-áig látogathatóak nyitvatartási időben.

6. Október 30-án, vasárnap a ½ 11-es szentmisében tartják a jubiláló házaspárok közös hálaadó szentmiséjét. Várják a Plébánián a házassági évfordulójukat ünneplő házaspárok jelentkezését.

Címkék: újtemplom, mise, templom

2024. Április 25. 21:11, csütörtök | Helyi

105. születésnapját ünnepelte Erzsike néni

Kiskunfélegyháza legidősebb polgára betöltötte 95. életévét.

2024. Április 25. 19:54, csütörtök | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.

2024. Április 24. 14:04, szerda | Helyi

Gyermekrajzpályázatot hirdet a MÁV a balesetek megelőzése érdekében

2024. Április 24. 12:16, szerda | Helyi

Idén is megrendezik a Fülemülék éjszakája programsorozatot