2024. május 1, szerda - Fülöp

2016. Április 24. 09:31, vasárnap | Helyi
Forrás: Szent István Templom

Hírek a Szent István Templomból

Húsvét ötödik vasárnapja - 2016. április 24.

1. A mai vasárnap a 9 órai szentmise után megbeszélés lesz az elsőáldozásra készülő gyerekek szüleinek. Hívják és várják a szülőket!

2. A Szent Mónika közösség országos találkozót szervez május 7-én, szombaton Hódmezővásárhelyen. Részletes tudnivalók a templomi hirdetőtáblán olvashatóak.

3. Május 7-én, szombaton délután 5 órakor hangverseny lesz a templomban, melyen a berlini kórus és a Zenebarátok kórusa fog énekelni. Mindenkit szeretettel várnak.

4. Tábort szerveznek felső tagozatos hittanosok részére július 4-e és 9-e között a Tolna megyei Szálkára. Érdeklődni és jelentkezni lehet a hitoktatóknál.

5. Május 20-a a magánszemélyek személyi jövedelemadó bevallásának határideje. Kérik, hogy adójuk 2x1 %-val támogassák a Katolikus Egyházat és a Fülöp atya Alapítványt.

2024. Május 01. 20:00, szerda | Helyi

Régmúlt idők varázsát csalogatta elő a majális

Megtelt a Parkerdő szórakozni vágyó közönséggel május 1-jén. A ragyogó napsütésben színes programok sora várta az érdeklődőket egész nap.

2024. Május 01. 15:17, szerda | Helyi

TeSzedd akció Petőfiszálláson

A föld napja alkalmából a Róna Vadásztársaság és a Petőfiszállási Polgárőr Egyesület Petőfiszállás vadászterületén a \"TE SZEDD\" mozgalomhoz csatlakozva, a természetben "felejtett" lakossági hulladékot gyűjtött 23 fővel.

2024. Április 30. 09:23, kedd | Helyi

Majális a Parkerdőben

2024. Április 30. 09:08, kedd | Helyi

Forgalmirend-változás a Zöld Nap alatt