Hírek
2015. Január 18. 05:04, vasárnap |
Helyi
Forrás: Szent István templom
Hírek a Szent István templomból
Hírek a Szent István templomból
2015. január 18. (Évközi 2. vasárnap)
TEMPLOMI HIRDETÉS
2015. január 18.
ÉVKÖZI 2. VASÁRNAP
SZENT ISTVÁN TEMPLOM
- Várjuk a Plébánián azokat a párokat, akik templomunkban szeretnének házasságot kötni. Részükre február hónapban előkészítő jegyes oktatást szervezünk.
- Előkészítő tanfolyamot szervezünk azoknak a felnőtteknek, akik nincsenek megkeresztelve, nem voltak elsőáldozók, nem bérmálkoztak. Érdeklődni és jelentkezni lehet a Plébánián.
- Jövő héten lesz az egyetemes imahét a keresztény egyházak egységéért. Hétfőn este ½ 6-kor a református templomban, kedden este ½ 6-kor az ótemplomban, szerdán este ½ 6-kor a Constantinum kápolnában lesznek az imatalálkozók, csütörtökön este 5 órakor templomunkban a szentmisét a keresztény egyházak egységéért fogjuk felajánlani. Hívunk és várunk mindenkit ezekre az imatalálkozókra és a szentmisére.
- Zarándokvonat indul a csíksomlyói búcsúra. A részletes tudnivalókról a Plébánián lehet tájékozódni.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 05. 09:50, kedd | Helyi
Időutazás a Kiskunfélegyházi Városháza tornyában
A szecessziós városháza nemcsak építészeti élmény, hanem egy darabka történelem és bepillantás a város irányításába is.
2026. Május 04. 21:13, hétfő | Helyi
Műszaki állomás gyulladt ki Kiskunfélegyházán
A Csólyosi útra helyi és kecskeméti tűzoltókat riasztottak.
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
