Hírek
2011. Augusztus 13. 07:21, szombat |
Belföld
Forrás: HírTV
Hirdetésben árulják a MIG 29-eseket
Újsághirdetésben árulja a MIG 29-eseit a Honvédelmi Minisztérium.
A féloldalas hirdetés szerint a minisztérium nyilvános, egyfordulós pályázaton kínál eladásra nyolc orosz harcászati repülőgépet, a hirdetés szerint minimum hárommilliárd forintért.
Magyarország a kilencvenes években 24 vadászgépet kapott a szovjet államadósság fejében mintegy 800 millió dollár értékben. 2001-ben született az a döntés, hogy a gépek felújítása, nagyjavítása helyett svéd Gripen vadászrepülőket rendszeresítenek a hadseregben. Tavaly az utolsó MiG-29-est is kivonták a forgalomból. (pr)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 21. 13:00, szombat | Belföld
NVI: országos informatikai próbák segítik a választás előkészítését
Valamennyi helyi választási iroda bevonásával országos informatikai és igazgatási próbákat tart a Nemzeti Választási Iroda (NVI) az áprilisi országgyűlési választás előkészítése érdekében - közölte az NVI a honlapján pénteken.
2026. Március 21. 11:00, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: nem küldünk magyar katonákat a Közel-Keletre
Gulyás Gergely bizonytalan volt a kérdésben, Trump kérésére ő megfontolná a dolgot.
2026. Március 21. 10:00, szombat | Belföld
Orbán Viktor: újítsuk meg a háborúellenes szövetséget!
"Tanulni kell az elmúlt négy év tapasztalataiból arról, hogyan maradtunk ki a háborúból" - mondta Orbán.
