2024. április 25, csütörtök - Márk

2019. Június 08. 08:00, szombat | Helyi
Forrás: Szerk.

Hello nyár !!!

Nyárköszöntő családi közöségi nap 2019. június 8-án (szombaton) a Korona ucában.

Programok:

• 9:30 órától Silver Step Tánc Stúdió bemutatója
  • 10:00 órától Szamárfül Projekt: Brub, avagy egy zokni, aminek párja nincs c. bábszínházi előadás
  • 11:00 órától Lovászi Edina és zenekara: Abszurd, bravúrm celeb családi koncert bábjátékkal
  • 12:00 - 14:00 óráig ZOknibáb készítés a Szamárfül Projekttel
  • 14:00 órától a Kiskunfélegyházi Ifjúsági Fúvószenekar piknik koncertje
  • 14:30 órától BonBon Trió: Szerencsés János blues zenejáték
  • 15:30 órától Szamárfül Projekt: Brémai muzsikusok c. bábszínházi előadás
  • 16:00 órától Boribon Muzsikál - mesekoncert Mórocz Adrienn előadásában élőzenei kísérettel
  • 17:30 órától Aprók tánca a Rozsdamaró zenekarral
  • 19:00 órától Táncház - zenél a Rozsdamaró zenekar, táncot tanít: Kátai Tibor

Egész napos programok: bábkészítő műhely a Profi-L bábcsoporttal, Kezünk Kincsei Kézműves Műhely, Izgő-Mozgó Játszóház, Kis Virág keramikus szabadtéri műhelye, Petőfi Sándor Városi Könyvtár gyermekbirodalma, Holló László Képzőművészkör játékos művészeti foglalkozásai, 871. sz. Szent Imre Cserkészcsapat interaktív foglalkozásai, Búcsú Alinda illuszrátor grafikai programja, kézműves kiállítók és helyi ízek, Vitéz László bábjáték-automata.

Helyszín: Korona utca (esőhelyszín: Móra Ferenc Művelődési Központ)

Szervező: Móra Ferenc Művelődési Központ Kkfháza, Petőfi tér 1. Tel.: 76/466-843

Címkék: Hello Nyár

2024. Április 24. 14:04, szerda | Helyi