2022. október 6, csütörtök - Renáta

2022. Június 29. 09:34, szerda | Helyi sport

Három félegyházi arany és három bronz a Tenisz Vidék Bajnokságon

Június 14-20-ig rendezték meg Baján a Homelux Országos Tenisz Vidék Bajnokságot a 12 és 14 éves korosztály számára.

A versenyen az ország számos vidéki tenisz klubja képviseltette magát egyéni, páros és csapat versenyszámokban.
Kiskunfélegyházát három félegyházi teniszező képviselte, akik a Jogging Plus Sportegyesület tenisz szakosztályában készülnek nap mint nap a Városi Termál Fürdő melletti pályákon.
Rekedt-Nagy Panni korosztályában egyéniben, párosban és csapatban a dobogó legfelső fokára állhatott az Soproni VSE színeiben. Pihenésrr sok ideje nem lesz, hiszen június 24-től a Nemzeti Válogatottat képviseli Franciaországban a Csapat Európa Bajnokság selejtezőjében.
Horváth Döme a Gellért Se színeiben csapatban 3. helyezést ért el.
Rekedt-Nagy Zoltán a Győri Panakor versenyzőjeként párosban és csapatban is 3. helyezést ért el.

Felkészítő edző: Rekedt Zoltán