2024. április 27, szombat - Zita

2016. Március 11. 15:00, péntek | Helyi
Forrás: egyazegyben.com

Három étel, amit korlátlanul fogyaszthatsz, nem hízol tőle!

Sőt leépül a felesleges zsír!

Ki ne szeretne karcsú és csinos lenni? Sokan végig fogyókúrázzák az egész életüket, mégsincs eredménye. Egy dolgot felejtenek el!

Semmi értelme az önsanyargató diétának, mert a nagy nehezen leadott kilók gyorsan visszajönnek. Olyan ételeket kell fogyasztani, ami akkor sem hizlal, ha sokat eszünk belőle.

Mutatunk négy olyan ételt, amit ha rendszeresen fogyasztasz, elégedett leszel az alakoddal.

Grillcsirke
Vasban gazdag, alacsony a zsírtartalma és tele van proteinnel. A fogyókúrásétrend alapja!

Savanyú káposzta

Igazi negatív kalóriás étel! A szervezeted több energiát fordít feldolgozására, mint amennyit általuk nyersz. Nem beszélve az extra magas C vitamin tartalmáról!

Kék szőlő
Magas az antioxidáns tartalma, és emellett olyan összetevői vannak, amelyek segítenek lebontani a zsírsejteket.

Borsó
Már nincs is nagyon messze, hogy friss borsót vehessünk! Érdemes egyszer kipróbálni: nyersen egyél meg belőle fél kilót! Órákig nem leszel éhes! Emellett felgyorsítja a zsírégetést.

Ha szeretnénk csinosabbak lenni, az étkezés során egy dolgot sose felejtsünk el: a legfontosabb a mértékletesség! Ne vigyünk be a szervezetbe felesleges zsírokat, cukrot, és használjunk olyan fűszereket, amik a zsírégetést segítik - pl fahéj, curry, fokhagyma, gyömbér, rozmaring.

2024. Április 27. 08:39, szombat | Helyi

Szép eredményeket értek el a batthyanyisok a Platán Futáson

2024. Április 27. 08:20, szombat | Helyi

Természetismereti versenyen jeleskedtek a platánosok