Hírek
2015. Október 02. 07:00, péntek |
Sport
Forrás: Hajósi Miklós
Harc a ponkokért, a dobogóért!

Kis Ádám
Levianus Motorsport
Mitsubishi Colt EVO
FIA Közép-Európai Zóna Autocross Bajnokság (CEZ), Osztrák, Magyar, Horvát bajnoki futamán, amit Magyarországon Nyirádon rendeznek meg, indul Kis Ádám a Mitsubishi Colt EVO-val.
A Magyar Bajnokságban jelenleg Leopold Popp-al pontegyenlőséggel, holtversenyben a második helyen áll Ádám, így nem kis harc várható a pontokért és az év végi dobogó fokaiért Poppal és a többi kategóriatárssal. A Zóna bajnokságot Leopold Popp már megnyerte, de Ádám harcban van a dobogós helyek egyikéért.
Ádám a tavaly október elején megrendezett Zóna futamon Nyirádon indult, de akkor egy borulás véget vetett annak a versenyének és a szezonjának is, ezt szeretné idén elkerülni.
Az idén több Autocross Európa bajnoki és Zóna futamon is indult.
Humpolecpen harmadik, majd Rupában első helyet szerezte meg a Zóna bajnokságban.
Az autó Maggiorai Autocross EB után át lett nézve, karosszériázva is lett, mert ott nem keveset kapott a futamokban, így mondhatni az autó és a pilóta rajtra kész! Reményeink szerint egy összeszedett versenyzést várhatunk Ádámtól és az autó is probléma mentesen fog működni.
Szurkoljunk közösen Ádámnak a hétvégén!
Támogatók: Belföld Sped Kft., LKL Color Kft., Imperium Computer Kft., Adip’art Kft., Levianus Szolgáltató Kft., Silk Brother Kft.
- Hajósi Miklós-
www.hajoka.hu
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 12. 07:33, csütörtök | Sport
Győri-Lukács Viktória a szezon csapatában az EHF-nél
A Bajnokok Ligája-címvédő Győri Audi ETO KC-t erősítő Győri-Lukács Viktória lett a női kézilabdaszezon legjobb jobbszélsője az európai szövetség (EHF) szavazásán.
2025. Június 11. 07:06, szerda | Sport
Cser-Palkovics András: Székesfehérvár ideiglenesen átveszi a Fehérvár FC-t
Cser-Palkovics András, Székesfehérvár polgármestere kedden bejelentette, hogy a város ideiglenesen átveszi a labdarúgó NB I-ből kiesett Fehérvár FC-t, megmentve ezzel a megszűnéstől.
2025. Június 11. 07:00, szerda | Sport
Azeri-magyar - Szoboszlai szerint jó tanulópénz volt a két felkészülési meccs
A csapatkapitány Szoboszlai Dominik szerint a magyar válogatott mindkét felkészülési mérkőzése jó tanulópénz volt a világbajnoki selejtezősorozat megkezdése előtt.
2025. Június 10. 07:14, kedd | Sport
Azeri-magyar - Tóth Balázs kezd a magyar kapuban
A kapus Tóth Balázs személyében újoncot avat a magyar labdarúgó-válogatott kedden Bakuban, az Azerbajdzsán elleni barátságos mérkőzésen.