2024. április 27, szombat - Zita

2016. Május 19. 14:59, csütörtök | Helyi
Forrás: -Szerk.-

Hamarosan miénk lesz a tér!!!

Május 20-29-ig ismét élvezhetjük a *Miénk itt a tér* szabadtéri programjait és megcsodálhatjuk a kiállítók színes és sokrétű munkáit a városközpontban.

Programok:

Május 20. (péntek)
21:30 Kiállítás megnyitó
Köszöntőt mond Csányi József, Kiskunfélegyháza város polgármestere
Közreműködik: a Móra Ferenc Gimnázium Mozgásszínháza

Május 23. (hétfő)
19:00 Kiskunfélegyházi Ifjúsági Fúvószenekar koncertje
20:30 „Amerikában jártam” címmel Nagy Zsolt, a Móra Ferenc Gimnázium tanára digitális élménybeszámolója

Május 24. (kedd)
19:00 „Tűzön kovácsolt hangok” Fülöp Tibor doromb készítő kovács, Zsirmik István doromb művész, Oláh Kornél „DJ. Kory” – zenei performansz

Május 25. (szerda)
16:00 Challenge Day – Kihívás Napja a Petőfi téren
19:00 Il Gatto Nero – Rézfúvós kvintett műsora
Közreműködnek: Magyari András, Benkő Gabriella, Magyon Dezső, Pallagi Gábor, Farkas Bence

Május 26. (csütörtök)
19:00 „Hangok a szomszédból” című zenés est
Közreműködik: Tóth Judit, Zoltán Zoltán, Nagy Zsolt, Dr. Horváth-Rekedt Gréta, Kovács-Csonka Szilvia, Gárgyán Ildikó, Nagyapáti Anita, Pázmándi Judit, Jankovszki Réka

Május 27. (péntek)
20:00 Plain-Rock Egyesület Rocktár Estje
Fellépők: Shelters, Fullánk

Május 28. (szombat)
15:00 Kiskunfélegyházi Alapfokú Művészeti Iskola Családi Napja
Hangszeres és táncos bemutatók, kézműves foglalkozások
Az eseményen minden hangszer kipróbálható

20:00 Kilele Swing Cats Koncert

Május 29. (vasárnap)
9:00 – 17:00 Városi Gyermeknap a Petőfi téren Kiskunfélegyháza Város Önkormányzatával közös szervezésben.

Fő szervezők: Kiskunfélegyházi Képző- és Iparművészek Egyesülete, Móra Ferenc Művelődési Központ.

2024. Április 27. 08:39, szombat | Helyi

Szép eredményeket értek el a batthyanyisok a Platán Futáson

2024. Április 27. 08:20, szombat | Helyi

Természetismereti versenyen jeleskedtek a platánosok