2024. április 26, péntek - Ervin

2019. Március 19. 08:27, kedd | Helyi
Forrás: -Szerk.-

Hamarosan kiállítás nyílik Zilahy Zoltán jászfényszarui szobrászművész képeiből

2019. április 5-én (pénteken) 17 órakor nyílik meg Testvérváros címmel Zilahy Zoltán jászfényszarui szobrászművész képeinek kiállítása.

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata és a Petőfi Sándor Városi Könyvtár tisztelettel meghívja Önt és Családját 2019. április 5-én (pénteken) 17 órakor tartandó kiállításmegnyitóra a Hattyúházba (Kiskunfélegyháza, Szent János tér 9.)

TESTVÉRVÁROS címmel.

Zilahy Zoltán jászfényszarui szobrászművész képeinek kiállítását megnyitja dr. Feledy Balázs Holló László-díjas művészeti író.

Köszöntőt mond:

• Győriné Czeglédi Márta Jászfényszaru polgármestere és
  • Csányi József Kiskunfélegyháza polgármestere.

Zongorán közreműködik a Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola tanára és növendékei.

A kiállítás megtekinthető 2019. április 25-ig.

(Címlapfotó: Zilahy Zoltán grafikája, forrás: a művész honlapja)

2024. Április 26. 20:05, péntek | Helyi

Természettudományos siker

2024. Április 26. 19:04, péntek | Helyi

Ajándékban részesültek városunk középiskoláinak végzősei

2024. Április 26. 13:44, péntek | Helyi

„Te szedd” akció!

2024. Április 25. 21:11, csütörtök | Helyi

105. születésnapját ünnepelte Erzsike néni

Kiskunfélegyháza legidősebb polgára betöltötte 95. életévét.