2024. április 24, szerda - György

2017. November 27. 15:53, hétfő | Helyi
Forrás: Adrienn

Hamarosan felgyúlnak az ünnepi fények városunk karácsonyfáján

Ma (november 27-én) került a helyére és kezdte meg ünnepi öltözködését a 15 méter magas normann fenyő, melyet dr. Fehérvári István ajánlott fel városunknak.

A Dobó utcai rendelő udvaráról nem kevés munkával sikerült útjára bocsátani a hatalmas fát, de a VÉPFU Kft. kollégáinak jóvoltából emelődaru segítségével rákerült végül is a növény a járműszerelvényre.

Az összehangolt munka eredményeként rövid időn belül elfoglalhatta méltó helyét a fa a Petőfi téren, majd Lantos Szabolcs vezényletével, segítőivel, valamint az önkormányzat dolgozóval kezdődött meg a fenyő díszítése. Pompás kék és fehér gömbök, valamint a csúcsdísz öltöztette ünneplőbe karácsonyfánkat, ami nemcsak az ünnepi készülődés alatt, hanem az év legszebb ünnepén, sőt még azután is megmelengeti mindenki szívét, aki rátekint.

(Fotók: Félegyházi Közlöny)