2024. április 18, csütörtök - Andrea

2014. Április 14. 12:09, hétfő | Helyi sport
Forrás: Félegyházi Hírek

Halason találtak célba a félegyházi íjászok

Kiválóan szerepeltek a Kiskunfélegyházi Íjász Egyesület versenyzői a Tavaszi Per-Ka –farm Kupán április 13-án, Kiskunhalason. A jól szervezett megmérettetésen az idei tematika a világunk volt. Tizennégy cél kellet meglőni a versenyzőknek, amelyek a világ minden tájáról kiválasztott nevezetességek voltak.

Eredmények:

A felnőtt női pusztai kategóriában Magyar Zsanett 1., Fekete Andrásné 2. helyen végzett .

A szenior férfi pusztai kategóriában Fekete András 1. helyen végzett.

A felnőtt férfi pusztai kategóriában Bakró István 3. helyen végzett.

A szenior férfi long bow kategóriában Kiss Jenő a 2. helyen végzett.

Kategóriáktól függetlenül a legtöbb pontot szerzett nyolc versenyző kétfordulós döntőt vívott a vándorkupáért. Ezen a versenyen a kupát Bakró István egyesületünk tagja nyerte el és vihette haza az augusztusi következő fordulóig- tájékoztatta a Félegyházi Híreket Kiss Jenő, az egyesület elnöke.

2024. Április 09. 16:16, kedd | Helyi sport

Áprilisi éremeső a Koppányoknál

2024. április 06-án a Kiskunfélegyházi Reptéren versenyeztek a Koppányok. A versenyt mely a 2024-es Sólyompróba sorozat 2. állomása volt, a KHTK Fénypárduc Íjász Szakosztálya szervezte.

2024. Április 09. 12:27, kedd | Helyi sport

Czakó Zoltán kijutott a Európa-Bajnokságra

Már biztosan megszerezte a válogatott mezt Czakó Zoltán, a Kiskunfélegyházi Birkózó SE versenyzője.

2024. Április 04. 16:29, csütörtök | Helyi sport

Húsvéti verseny beszámolók a Koppányok tollából

2024. március 29-én Nagypénteken, Domaszéken jártunk a Farkas a Piroskát elnevezésű örömíjászversenyen.

2024. Március 26. 11:01, kedd | Helyi sport

Tavaszi versenyek a Koppányoknál

2024. március 17-én a Magyar Íjász Szövetség 3D Szakága 2024. évi 3D Teremíjász Országos Bajnokságon vettek részt a Koppányok 4 fővel.