Hírek
2022. Február 21. 06:00, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Halálra gázolt két férfit a vonat Üllőnél
Halálra gázolt két férfit a vonat vasárnap délután a Pest megyei Üllőnél - tájékoztatta Szabóné Berki Bianka, a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-t.
A Mávinform a Facebook-oldalán azt közölte, hogy a Ceglédről a Nyugati pályaudvarra tartó vonat gázolt el két embert az üllői vasútállomásnál. A baleset egy átjáróban történt, ahol a fény- és félsorompó jól működött, tilosat mutatott.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 28. 17:16, szerda | Belföld
Új korszak elé néz a magyar kisipar
A globális kihívások és gyorsuló technológiai változások közepette is a magyar kisipar megerősítését sürgette Németh László,
2025. Május 28. 15:07, szerda | Belföld
Agrárkamara: a fiatal gazdáknak is elérhetővé teszik az ingyenes pályázatírási szolgáltatást
A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) a fiatal gazdáknak is elérhetővé teszi minden vármegyében az ingyenes pályázatírás szolgáltatását - közölte a köztestület szerdán az MTI-vel.
2025. Május 28. 12:04, szerda | Belföld
Latorcai Csaba: a Brüsszelt vezető baloldali elit gazdasági lehetőséget lát Ukrajnában
A Brüsszelt vezető baloldali elit igazából egy gazdasági lehetőséget lát Ukrajnában, és egy gazdasági érdekcsoportot kiszolgálva mindent elkövet azért, hogy Ukrajnát soron kívül vegyék föl az Európai Unióba
2025. Május 28. 10:05, szerda | Belföld
Szerdától három hétig burkolatot javítanak az M1-M7 autópályák szétválási csomópontjánál
Szerdától három hétig burkolatot javítanak az M1-M7 autópályák szétválási csomópontjánál Törökbálint térségében – közölte a Magyar Közút Nonprofit Zrt. kedden az MTI-vel.