2024. április 17, szerda - Rudolf

2018. Szeptember 21. 17:18, péntek | Helyi
Forrás: police.hu

Halálos baleset Kiskunfélegyházán – frissítve

Egy 65 éves helyi nő vesztette életét a balesetben.

Mint arról korábban beszámoltunk, 2018. szeptember 21-én 7 órakor Kiskunfélegyházán halálos kimenetelű közúti közlekedési baleset történt.

A jelenleg rendelkezésre álló adatok alapján egy 65 éves helyi nő közlekedett egy kerékpárral a Liget utcával párhuzamosan kialakított kerékpárúton. Az I. köz kereszteződésében jobbra szándékozott kanyarodni, ezért át akart kelni a Liget utca úttestjén. A helyszíni szemle adatai szerint azonban a részére kihelyezett „Elsőbbségadás kötelező!” jelzőtábla ellenére nem biztosított elsőbbséget az úton egyenesen haladó Mercedes személyautónak, ezért összeütköztek. A baleset során a biciklit hajtó asszony olyan súlyosan megsérült, hogy a helyszínen életét vesztette. A baleset körülményeit a Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Alosztálya vizsgálja.

Vezessenek óvatosan és körültekintően! Kérjük a közlekedésben résztvevő járművek vezetőit, hogy a KRESZ szabályait betartva, elsőbbségadási kötelezettségeiknek eleget téve közlekedjenek!

2024. Április 16. 17:27, kedd | Helyi

Dobogós eredmény országos angol versenyen

Kiemelkedő eredményeket értek el a mórások a HEBE Kft. angol nyelvű országos egyfordulós levelezős egyéni és csapatversenyén.

2024. Április 16. 16:36, kedd | Helyi

Összeütközött két gépkocsi az 5-ös főúton

Kiskunfélegyháza határában akadályozza a forgalmat a baleset.

2024. Április 16. 12:38, kedd | Helyi

Nemzetközi zongoraversenyen bizonyítottak

Elek Janka és Elek János négykezes formációját Kiemelt Arany fokozattal díjazták.

2024. Április 16. 09:26, kedd | Helyi

Hidegfront vet véget az áprilisi nyárnak

Hidegfront vet véget az áprilisi nyárnak: beborul az ég, és többfelé kell esőre, akár zivatarra is készülni.