Hírek
2014. December 07. 07:00, vasárnap |
Helyi
Forrás: Hir24
Gyors, olcsó, ötletes, ünnepi dísz a konyhába
Ha ennél egyszerűbbet tud, meghívjuk egy forralt borra!
A konyha eléggé mostoha terület karácsonykor: sokat időzünk itt, de minden helyre szükségünk van, a grandiózus dekoráció útban van, zavaró. Felbiggyesztünk egy girlandot az ablakra, de kéne még valami hangulatos, karácsonyi, valami kis valami.
Fogtam egy éppen üres csavaros tetejű üveg tárolóedényt, teledobáltam dióval, tobozzal, fahéjjal és szárított narancskarikával. Az tető szélére ragasztottam egy méterben kapható csipkeszalagot, amit eszpresszó kávéban áztattam egy délután, így öregítettem meg. A tetőre ragasztottam még egy fahéjat és egy diót. Felraktam a polcra a kávé mellé. Minden reggel örülök neki.
Dobálhatunk bele mogyorót, kesudiót, pisztáciát, tésztát is. Sőt,adhatjuk ajándékba is, örülni fog neki aki kapja!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 05. 09:50, kedd | Helyi
Időutazás a Kiskunfélegyházi Városháza tornyában
A szecessziós városháza nemcsak építészeti élmény, hanem egy darabka történelem és bepillantás a város irányításába is.
2026. Május 04. 21:13, hétfő | Helyi
Műszaki állomás gyulladt ki Kiskunfélegyházán
A Csólyosi útra helyi és kecskeméti tűzoltókat riasztottak.
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
