2024. április 27, szombat - Zita

2013. Április 17. 14:28, szerda | Helyi önkormányzati
Forrás: Félegyházi Közlöny

Gyermek és Ifjúsági Önkormányzati választást tartottak Kiskunfélegyházán

Ma zajlottak a kiskunfélegyházi Gyermek és Ifjúsági Önkormányzati választások a város iskoláiban. A közép- és általános iskolás diákok két polgármester és huszonkilenc képviselőjelöltre voksolhattak 14 óráig. Az eredményhirdetésre 16 órakor, a Városháza dísztermében kerül sor, az újonnan választott képviselő-testület április 30-án teszi le az esküt. A reggeli órákban Kapus Krisztián polgármester, Dr. Réczi László, a választási bizottság elnöke és Deák Viktória diákpolgármester látogatta meg a szavazóhelyiségeket.