2024. április 24, szerda - György

2014. Február 25. 11:59, kedd | Helyi
Forrás: Félegyházi Hírek

Gőzerővel folyik a mozi felújítása

Jó ütemben halad a Petőfi Mozi épületének felújítása. A szakemberek elkezdték a nagyterem betonozását, gőzerővel folyik a folyosók, a kiszolgáló helyiségek gipszkartonozása, festése.

Az épület külső-és belső felújítására 7,3 milliót költ a város. A kor követelményeinek megfelelő kép és hang-technikáról a létesítmény üzemeltetetője, a Pannon 2001 Mozgókép Kft. gondoskodik. Rövidesen a helyükre kerülnek a nézőtér székei, a front és effekt hangfalak, a vetítő vászon és beszerelik a 3D-és rendszert is. A rekonstrukciónak köszönhetően március 14-e után csúcsminőségű kép és hangtechnika várja a filmek szerelmeseit a megújult Petőfi Moziban. Nem kell más városba utazni azét sem, ha valaki 3D-ben szeretné megnézi kedvenceit – mondta el a Félegyházi Híreknek Kapus Krisztián polgármester.

2024. Április 24. 12:16, szerda | Helyi

Idén is megrendezik a Fülemülék éjszakája programsorozatot

2024. Április 24. 08:11, szerda | Helyi

Vetélkedők, ügyességi versenyek színesítették a Mezgés napot