2024. május 5, vasárnap - Györgyi

2015. Július 23. 12:06, csütörtök | Helyi sport
Forrás: kesport.hu

Gólokban gazdag edzőmeccset játszott a KHTK és a Tiszakécske

Tiszakécskén vendégszerepelt a bajnoki címvédő Kiskunfélegyházi HTK szerdán délután.

Az extrém meleg ellenére is jó iramú felkészülési találkozót láthattak a kilátogató szurkolók.

Az első játékrészben a Tisza-partiak akarata érvényesült, s ez gólokban is megmutatkozott. Az első 45 perc végére már két góllal is mentek Nyilas Elek tanítványai. A folytatásban is dominált a Tiszakécske, ám a Kiskunfélegyházát Némedi Norbert játékosedző vette vállára, s egalizálni tudtak. A hazaiak még visszavették egyszer a vezetést, de nem tudták megtartani az előnyt a jól kontrázó címvédővel szemben.
Tiszakécske VSE – Kiskunfélegyházi HTK 3-3 (2-0)
felkészülési mérkőzés
gsz.: Kalmár, Alex 2, illetve Némedi 2, Zsiros Juhász.

Címkék: edzőmeccs, foci, gól, KHTK

2024. Május 03. 16:54, péntek | Helyi sport

Koppányok áprilisa a hagyomány, a kultúra és a sport körül

2024 április 21-én rendezte soron következő versenyét a gúnyhatáron túli Horgoson a Magyarkanizsai Íjász Kör.

2024. Április 29. 09:22, hétfő | Helyi sport

Újabb magyar bajnoki címet szerzett Czakó Zoltán

Abonyban került megrendezésre az U17-es Szabadfogású és Női Országos Bajnokság, egyben Varga János Emlékverseny.

2024. Április 25. 19:43, csütörtök | Helyi sport

Félegyházi siker a szombathelyi SPARTAN versenyen

2024. április 13-án került megrendezésre Szombathelyen a SPARTAN Közép-Európai Régió versenysorozatának következő állomása, ahol Kiskunfélegyházát a 18 éves Szekeres Norbert képviselte.

2024. Április 24. 16:45, szerda | Helyi sport

Dobos Eszter eredményesen szerepelt a hétvégén